One More International organizasyonu sadece kendini ispatlamış girişimcilere yönelik bir organizasyon olmadığını bu çalışma ile ortaya koymaktadır. Gençlerimize Büyük Önder Atatürk’ün de vermiş olduğu önemli misyon ve değerlerden feyz alarak One More Youth projemizi hayata 2017 sonunda geçirmiş bulunmanın heyecanını yaşıyoruz.

One More Youth programı ile üniversitede aktif olarak okuyan 18 ~25 yaş aralığında ve içinde girişimcilik ruhu taşıyan gençlerin hayallerine ulaşmalarını amaçladık ve bu konuda da sağlam adımlarla ilerlemeye başladık.

Biz çok iyi biliyoruz ki tüm gücümüz ve enerjimiz yaş aldıkça azalmakta ama tecrübemiz ve hayata dair bakış açılarımız artmaktadır. O yüzden de bu iki önemli değeri birleştirmek, gençlerimizin enerji ve gücünü şirketimizin uzun zamana yayılan bireysel tecrübeleri ile birlikte doğru yönlere kanalize etmek üzere bu projenin temellerini attık.

Sonucunda amaç olarak edindiğimiz misyonu gençlerimizin heyecanları ile birleştirerek yeni iş insanlarının, girişimcilerin hayallerine ulaşmalarındaki yolculuklarında onlarla birlikte olmak bizlere tanımlayamayacağımız kadar büyük bir keyif vermektedir.

Siz de üniversite öğrencisi ve 18 ~25 yaş aralığında iseniz girişimcilik hayallerinizi %50 indirimle (hem de 3 ay boyunca) hayata geçirebilir ve geleceğinizi şimdiden planlayabilirsiniz.